Tutvustus

Postipoiss on veebipõhine dokumendihaldustarkvara, mis võimaldab juhtida ja hallata saabuvaid, väljaminevaid ja sisemisi dokumente kogu elutsükli jooksul.

Süsteem on IC Süsteemide ASi, MicroLink Eesti ja Nortal ASi poolt välja arendatud ning turul alates aastast 1998. aastast. Hetkel arendab ja toetab dokumendihaldustarkvara OÜ Postipoiss Pluss. Postipoisi arendamisel lähtutakse eelkõige Eesti asjaajamisele ja arhiivindusele kehtestatud nõuetest ja vajadustest.

Igal aastal valmib 2 uut versiooni, mis sisaldavad kasutajamugavusi, seadusandlusest tulenevaid muudatusi ning "kasvavatest soovidest" tingitud muudatusi.
Postipoisi olulisemateks eelisteks võib nimetada järgmist:

  • Postipoiss jälgib üheaegseid kasutajaid – see tähendab, et igale töötajale ei ole vaja osta Postipoisi litsentsi
  • Postipoiss on arenenud koos Eesti asjaajamisega – see tähendab, et Postipoissi on arendatud nii, et süsteem vastaks Eesti seadusandlusele. Pole otsitud kompromisse paljude riikide vajadustega, millest tingituna on häälestamine ja kasutamine mugavam.
  • Postipoiss sobib kõikidele platvormidele. Kasutajate töömasinatesse ei ole vaja midagi installeerida.
  • Postipoisse on võimalik panna omavahel suhtlema aastast 2002.
  • Postipoisi kliente on palju – kui ise uuenduse peale ei tule, siis keegi ikka tuleb. Postipoiss on igale kliendile ühesugune.
  • Avalik veeb ei käi asutuse dokumendiregistris, vaid kasutab vajalikest dokumentidest koopiat (vastavalt administraatori häälestusele)

 

©2017 OÜ Postipoiss Pluss. Kõik õigused kaitstud.

KONTAKT

Postipoisi klienditeenindus

Tel: 800 2211
E-posti aadress: postipoiss@ppoiss.ee

Jälgi meid